GW 10.9.2017

Diego

GW 10.9.2017

Postby Diego » Tue 12. Sep 2017 20:42:48

Zdarec, tak konečně jsme si po letní odmlce zahráli. Tentokrát to bylo i početně vyrovnaný na obou stranách, za co jsem velice vděčný.
Z naší strany jsme měli veliké rezervy a spoustu chyb. FA a Stalker mimo TS ( Rusové), takže občas vybíhali když neměli. Velký fail považuji tentokrát naše devo, kde jsem zjistil během WoE, že Kotel vzal champa místo aby hrál devo, tzv proff, stalker, crea bez ochrany... prý s dalším champem máme lepší progres...Další nedostatek byla velká absence blessu, což se bez něj hraje dost špatně. Co dost obdivuji je Zereges a jeho champ o tom žádná. :lol: Myslím že jsme si všichni dobře zahráli a příště už naostro. Díky za WoE Diego

Kexa

Re: GW 10.9.2017

Postby Kexa » Wed 13. Sep 2017 12:18:05

Diego wrote:Zdarec, tak konečně jsme si po letní odmlce zahráli. Tentokrát to bylo i početně vyrovnaný na obou stranách, za co jsem velice vděčný.
Z naší strany jsme měli veliké rezervy a spoustu chyb. FA a Stalker mimo TS ( Rusové), takže občas vybíhali když neměli. Velký fail považuji tentokrát naše devo, kde jsem zjistil během WoE, že Kotel vzal champa místo aby hrál devo, tzv proff, stalker, crea bez ochrany... prý s dalším champem máme lepší progres...Další nedostatek byla velká absence blessu, což se bez něj hraje dost špatně. Co dost obdivuji je Zereges a jeho champ o tom žádná. :lol: Myslím že jsme si všichni dobře zahráli a příště už naostro. Díky za WoE Diego

My měli stejný problém s Rusama crea, prof, devo... nechci psát, že hráli uplně špatně ale kdyby byla domluva na TS tak by kombinace 2xdispell+2xacid byla taky jiná(lepší)... Nicméně nám chyběl DD char na low vit chary jako snip/stalk ale to by se dalo do přístě vylepšit. :D :D :D Jsem taky docela rád, že sem si zas zahrál sice bych se nezlobil za nějakou další guildu nebo dvě ale sám osobně vím, že na gwro dotáhnout nějakou guildu neni tak jednoduchy. Btw co ti další rusáci co byli docela schopní konkurence a bylo jich dost (12-15)???

Zereges

Re: GW 10.9.2017

Postby Zereges » Wed 13. Sep 2017 12:56:11

Kexa wrote:Btw co ti další rusáci co byli docela schopní konkurence a bylo jich dost (12-15)???

Zkus Sodebo-vi napsat PMko ;)

Return to “WOE Discussion”